top of page
  • yunuscanbolat

Gerdirme Çektirme Aparatı Nedir?
Dalgıç Raptiye Gerdirme Çektirme Aparatı, sağlamlık ve dayanıklılık gözetilerek üretilmiştir. Halatı gerdirme ve çektirme işlerinde kullanılan bir bağlantı ekipmanıdır.


Farklı çeşitlerde bulunmasına karşın en kaliteli ve dayanıklı tür olan Amerikan Tip Pimli Çektirme Gerdirme Aparatı üretmekteyiz. Pimli çektirme aparatı galvanize oranla daha sağlam yapılıdır. Amerikan Dövme olarak adlandırılan gerdirme aparatıdır. Basit gerdirme olarak adlandırılan galvanizli gerdirmelerden değildir.Görsel temsilidir. Bir ucu göz, bir ucu kanca veya iki ucu da kanca olacak şekilde özel siparişle çeşitli ölçülerde de üretim sağlayabilmekteyiz. Stoklarımızda Amerikan Tip Pimli Gerdirme Aparatı bulunmaktadır.


Neden Dalgıç Raptiye tercih etmelisiniz?


- Üretim, yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak en hızlı şekilde gerçekleştirilir.

- Sevkiyat konusunu önemsemekteyiz. Satın almış olduğunuz ürünleri en hızlı şekilde ulaştıracağımıza emin olabilirsiniz.

- Sağlamlık ve dayanıklılık konusunda sıkça tercih edilen ürünlerden satın almış olursunuz.

- En uygun fiyata en kaliteli ürüne sahip olursunuz.

-Satış öncesinde ve sonrasında tüm sorularınıza müşteri temsilcilerimize ulaşarak yanıt alabilirsiniz.Tablodaki ölçüler sıklıkla tercih edilen, klasik gerdirme aparatları modelleri üzerinden oluşturulmuştur. Bilgi isterken ölçülerinizi ve isteklerinizi belirtebilirsiniz.

300 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page