top of page

Hakkımızda

Dalgıç Şirketler Grubu bünyesinde AR-GE, inovasyon, girişim, e-ihracat, e-ticaret, tedarik ve yatırım kavramlarını temele alarak 2020 yılında "We are a global supplier of your needs" sloganıyla Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. kurulmuştur. En büyük gücün ve inancın 30 yılı aşkın süre zarfında edinilen global yatırım, sanayi, tedarik ve inovasyon tecrübesi olduğu şirket değeri olarak görülmüştür. Özenle yapılan işlerin referans alınmasının gerekliliği ve bu doğrultuda başarıyı hedeflemek şirket misyonunun bir parçasıdır. Ürün tedariği ve ürün tedarik danışmanlığı hizmetleri dışında Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. bünyesinde farklı sektörlerde birçok marka ile faaliyet gösterilmektedir.

Markalar

Halihazırda bağlantı ekipmanları/elemanlarına ihtiyaç duyulan her noktada Dalgıç Raptiye yer almaktadır.

Bağlantı ekipmanları/elemanları gereken her yere yurt dışında Flexada güç vermektedir.

Modayı yakından takip ederken elit hissiyata da sahip olmak isteyen herkesle D'Foncé buluşmaktadır.

Mirka polisaj ürünleri konusunda sektördeki öncü konumunu korumaktadır.

Global Ürün Tedariği

Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. geniş ithalat ve ihracat ağına sahiptir. Beyaz eşya, savunma sanayi, otomotiv, havacılık gibi temel alanlarda Dalgıç Şirketler Grubu bünyesinde bulunan şirketlerimizin birbirlerine bilgi aktarımından doğan 30 yılı aşkın sürenin bir çıktısı olan ithalat ve ihracat tecrübesi mevcuttur. Bu tecrübe bizzat kullanıcılara ve toptan ürün tedarikçilerine profesyonellikle aktarılmaktadır. Ayrıca Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. ye ait olan markalar da dünyanın birçok noktasında kullanıcılarla buluşmaktadır.

İş Birliği

Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. ye ait olan markaların hepsi uluslararası standartlarda geliştirilmiştir. Özenle geliştirilen markaların her yerde bulunmaması önemsenmektedir. Bu doğrultuda şirket ve marka temasıyla örtüşen farklı markalarla anlaşmalar yapılmaktadır. Markalar açısından değer unsuru, pazarlamanın öncesinde gelmektedir. Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. markaları ile iş birliği yapmak için siteden talep oluşturabilir, iletişim kanallarını kullanabilir veya ürünlere ait özel web sitelerini ziyaret ederek marka temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Amacımız

Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş; Dalgıç Kalıp'ın metal ve türevleri, DLG Plast'ın plastik ve türevleri, Dalgıç Makine'nin ise talaşlı imalat ile ilgili tecrübelerinden doğan know-how tedarik ağı ve müşteri portföyünü yeni marka yatırımları ile desteklemenin yanı sıra e-ticaret ve e-ihracat alanlarında da bu tecrübeyi kullanarak B to B ticaret anlayışını B to C alanında da geliştimek amacıyla kurulmuştur. Alanında farklı olmayı ve sektöre yön veren farklılıklar oluşturmayı vizyon edinen Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. her geçen gün yenilenmeye ve online alışveriş deneyimini en iyi şekilde sunmaya özen göstermektedir.

bottom of page